Olle Liljerås
Olle@lofgrens-el.se 070-3166068

Adam Haglund
Adam@lofgrens-el.se 070-2363488

Tony Löfgren
Tony@lofgrens-el.se 070-2638714

Patrick Post
Patrick@lofgrens-el.se 072-2418488 

Andreas Hultgren
Andreas@lofgrens-el.se 070-6140120

Edvin Eriksson
Edvin@lofgrens-el.se 070-2351223

Filip Helander
Filip@lofgrens-el.se 070-2245323

Thomas Löfgren
Thomas@lofgrens-el.se 070-8202279

Vi är ett ungt företag med bred kunskap. Vi tar hand om projektet hela vägen!
Vi utför allt från mindre servicearbeten till större entreprenader.
Företaget startade i mars 2015 som idag vuxit till 8st medarbetare.
Kvalitet, noggrannhet och säkerhet är det viktigaste för oss.

Projektering – Allt från tidplaner, nödvändig dokumentation till färdigt projekt.
Ritningar – Vi gör scheman och ritningar.

Elinstallationer – Daglig service, ROT-Arbeten, el i industrier, småhus, bostadsrättdföreningar.

Data/Fiber – Kompletta certifierade datanät. Fiber eller kopparnät
TV – Installerar tv nät. Allt från stora bostadsnät till paraboler
Larm/Övervakning – Installerar larm och kamera övervakning.
Styr – Styrcentraler för tillexempel maskiner eller ventilation

Kontaktinformation

Tel: 070-2638714
E-post: info@lofgrens-el.se
Besöksadress: Sancta Birgittagatan 9A ,702 14 Örebro